Povinné utrápené vítězství

V dalším kole OP mužů v sobotu 6.9.2014 v 16:30 hráli naši muži venku na nedalekém hřišti v Rychvaldě s muži místního Baníku. Postavení v tabulce ukazovalo muže Baníku OKD Doubrava jako na mírného favorita v tomto zápase.
Od počátku měli naši hráči převahu, domácí mužstvo prakticky do žádné šance nepustili. Řada neproměněných šancí našich hráčů svědčilo o tom, že mírně podceňované domácí nebude lehké gólově přehrát. Své vyložené šance postupně neproměnili Hrčkulák, Hogh, Bambuch.
Až v závěru poločasu přízemní střelou z hranice pokutového území uklidnil doubravské PETR BAMBUCH a otevřel skóre na 0:1. Ihned po zahájení druhého poločasu ztratil na polovině hřiště míč Jirka Kuzník, když obrana doubravských byla vysunuta a domácí vyrovnali na 1:1. Zanedlouho opět Kuzník špatně přihrál a domácí Rychvald se jen díky dobrému zákroku Vojty Křístka neujal vedení. V 58. minutě přálo našim štěstí a ujali se vedení 1:2. TOMÁŠ HRČKULÁK kopl roh, domácí obránce odkopl míč tak nešťastně, že zasáhl svého spoluhráče do ruky a od ní šel míč do sítě domácích. Doubravští v následujících minutách opět hazardovali s výsledkem. Řada nepřesných přihrávek a chyb. Jednu domácí Rychvald využil a vyrovnal na 2:2. Hra byla vyrovnaná. Při jednom rychlém protiútoku se v 66. minutě PAVEL HANZEL dostal k pokutovému území domácích a nádhernou střelou z 30m pod horní růžek branky dostal Doubravu do vedení 2:3. Domácí se snažili vyrovnat, otevřeli hru, začali dávat našim více prostoru a toho využil 3x k rychlému brejku TONCEK CHUMCHAL a hattrickem upravil na konečných 2:6 pro doubravské.
Naši hráči v příštích podobných utkáních, kdy soupeř je slabší, nemohou hazardovat s výsledkem a nechat soupeře lehce špatnou hrou a přihrávkami vyrovnat. Nutno říci, že povinná výhra byla utrápená.

Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 2:6 (0:1)

BRANKY BANÍKU:
Chumchal 3, Bambuch, Hrčkulák, Hanzel

SESTAVA BANÍKU OKD DOUBRAVA:
Křístek -- Fober, Kučera, Lincer -- Bambuch, Hrčkulák, Široký, Hanzel, Hogh -- Kuzník J., Chumchal
Střídali: Kopanski, Niemiec, Keppert
Trenér: Kuzník Petr
Vedoucí: Kuzník Milan

Příští zápas, odložený z důvodu neregulérního terénu, se hraje v úterý 9.9. 2014 v 17:00hod. v Doubravě, kdy hostíme silné družstvo Lokomotivy Petrovice B.

V sobotu 13.9. zajíždí naši muži k dalšímu mistrovskému utkání do Petřvaldu, kde v 16:00hod na hřišti Březiny hrají s domácím Slavojem.