Ach ty druhé poločasy!

Další utkání našich žáků mělo podobný scénář jako v zápase v Horním Žukově, tj.neúspěšný druhý poločas. V obou zápasech s vedoucími celky OP jsme dokázali udržet plichtu ,ale jen do poločasu, pak jsme padli na kolena.
Ještě za stavu 2:4 tu byla možnost kontaktní branky, kdy jsme kopali penaltu. Bohužel po jejím neproměnění jsme obdrželi další 4 branky.
Chlapci sice bojovali do posledního hvizdu, ale na fyzicky zdatnějšího a takticky vyspělejšího soupeře to dnes nestačilo. Snad by stála jen za zamyšlení fyzická kondice kluků.
Máme za sebou podzimní polovinu sezony a v zimní přestávce možnost tréninků s cílem zlepšení herního projevu.
Přesto patří poděkování všem za obětavost a zaujetí pro fotbal v neposlední řadě i rodičům a rodinným příslušníkům za podporu a sponzorům za nezištnou pomoc.

Baník OKD Doubrava - FK Baník Albrechtice 2:8 (2:2)