K Datum L Zápas V
1 19.08.2012 TJ Sokol Nýdek TJ Sokol Nýdek - Baník OKD Doubrava 3:0 kont.
2 25.08.2012 TJ Sokol Mosty Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Mosty 2:5
3 01.09.2012 TJ Depos Horní Suchá TJ Depos Horní Suchá - Baník OKD Doubrava 2:0
4 08.09.2012 TJ Sokol Fryčovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Fryčovice 2:0
5 15.09.2012 TJ Sokol Hnojník Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Hnojník 4:1
6 22.09.2012 FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava 2:0
7 29.09.2012 TJ Dobratice Baník OKD Doubrava - TJ Dobratice 0:3
8 06.10.2012 TJ Sokol Hrádek TJ Sokol Hrádek - Baník OKD Doubrava 1:1
9 13.10.2012 TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 1:3
10 20.10.2012 TJ Sokol Dobrá TJ Sokol Dobrá - Baník OKD Doubrava 1:1
11 27.10.2012 1.FK Spartak Jablunkov Baník OKD Doubrava - 1.FK Spartak Jablunkov 4:1
12 03.11.2012 FK Staříč FK Staříč - Baník OKD Doubrava 1:1
13 10.11.2012 TJ Sokol Sedliště Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Sedliště 0:0
14 06.04.2013 TJ Sokol Fryčovice TJ Sokol Fryčovice - Baník OKD Doubrava 4:1
15 13.04.2013 TJ Sokol Hnojník TJ Sokol Hnojník - Baník OKD Doubrava 3:0
16 20.04.2013 FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava - FK Gascontrol Havířov 1:3
17 27.04.2013 TJ Dobratice TJ Dobratice - Baník OKD Doubrava 4:0
18 01.05.2013 TJ Sokol Mosty TJ Sokol Mosty - Baník OKD Doubrava 3:2
19 04.05.2013 TJ Sokol Hrádek Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Hrádek 1:2
20 11.05.2013 TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 4:0
21 18.05.2013 TJ Sokol Dobrá Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dobrá 1:2
22 26.05.2013 1.FK Spartak Jablunkov 1.FK Spartak Jablunkov - Baník OKD Doubrava 2:0
23 01.06.2013 FK Staříč Baník OKD Doubrava - FK Staříč 7:1
24 08.06.2013 TJ Sokol Nýdek Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Nýdek 3:3
25 15.06.2013 TJ Sokol Sedliště TJ Sokol Sedliště - Baník OKD Doubrava 7:2
26 22.06.2013 TJ Depos Horní Suchá Baník OKD Doubrava - TJ Depos Horní Suchá 4:1

neděle, 20.09.2020, 16:00, Mistrovský, 5.kolo
3:1
(2:0), diváků: 150
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 26.09.2020, 16:00, Mistrovský, 6.kolo
TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava
sobota, 03.10.2020, 15:30, Mistrovský, 7.kolo
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín
sobota, 10.10.2020, 15:00, Mistrovský, 8.kolo
sobota, 19.09.2020, 10:00, Mistrovský, 4.kolo
5:1
(1:0), diváků: 25
Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice
sobota, 26.09.2020, 13:45, Mistrovský, 5.kolo
TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava
neděle, 04.10.2020, 15:30, Mistrovský, 6.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 11.10.2020, 11:45, Mistrovský, 7.kolo
neděle, 20.09.2020, 09:00, Mistrovský, 5.kolo
5:0
(3:0), diváků: 50
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice
sobota, 26.09.2020, 09:30, Mistrovský, 6.kolo
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava
sobota, 03.10.2020, 10:00, Mistrovský, 7.kolo
Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice
sobota, 10.10.2020, 09:30, Mistrovský, 8.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportu
Webhosting Savana.cz s.r.o.