K Datum L Zápas V
1 27.08.2016
14:45
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 0:5
2 03.09.2016
14:00
TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 6:2
3 10.09.2016
13:45
TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 0:5
4 17.09.2016
13:45
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 4:1
5 24.09.2016
13:45
FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 12:1
6 02.10.2016
15:30
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava 7:1
7 08.10.2016
12:45
TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 1:5
8 15.10.2016
12:45
TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 7:1
9 22.10.2016
11:45
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 3:1
10 29.10.2016
11:45
FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 0:4
11 01.04.2017
13:15
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 1:4
12 08.04.2017
13:00
TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 13:0
13 15.04.2017
13:45
TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 1:2
14 22.04.2017
13:45
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 0:2
15 29.04.2017
14:15
FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 14:2
16 06.05.2017
16:00
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava 6:4
17 13.05.2017
14:15
TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 0:7
18 20.05.2017
14:45
TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 6:1
19 27.05.2017
14:45
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 0:6
20 03.06.2017
14:45
FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 3:12

sobota, 18.09.2021, 16:00, Mistrovský, 6.kolo
1:6
(0:4), diváků: 70
TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava
sobota, 25.09.2021, 16:00, Mistrovský, 7.kolo
FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko
sobota, 02.10.2021, 15:30, Mistrovský, 8.kolo
FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava
sobota, 09.10.2021, 15:00, Mistrovský, 9.kolo
sobota, 18.09.2021, 13:45, Mistrovský, 6.kolo
10:1
(5:1), diváků: 50
TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava
sobota, 25.09.2021, 13:15, Mistrovský, 7.kolo
TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald
sobota, 02.10.2021, 13:15, Mistrovský, 8.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 10.10.2021, 10:00, Mistrovský, 9.kolo
sobota, 18.09.2021, 10:00, Mistrovský, 5.kolo
3:7
(1:3), diváků: 50
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 26.09.2021, 13:15, Mistrovský, 6.kolo
TJ Lokomotiva Petrovice Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Petrovice
sobota, 02.10.2021, 10:00, Mistrovský, 7.kolo
FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava
neděle, 10.10.2021, 09:00, Mistrovský, 8.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.