K Datum L Zápas V
1 31.08.2016
16:30
FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 0:1
2 03.09.2016
09:00
TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava 8:1
3 10.09.2016
10:00
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 0:3
4 17.09.2016
09:30
SK Stonava SK Stonava - Baník OKD Doubrava 2:3
6 01.10.2016
10:00
Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 1:4
7 09.10.2016
13:00
FK Baník Albrechtice FK Baník Albrechtice - Baník OKD Doubrava 0:3
8 16.10.2016
10:30
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 2:3
9 23.10.2016
09:00
SK Dětmarovice SK Dětmarovice - Baník OKD Doubrava 7:1
10 29.10.2016
10:00
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 4:2
11 05.11.2016
10:00
TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 1:4
12 02.04.2017
13:00
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava 5:3
13 09.04.2017
10:30
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 2:2
14 15.04.2017
10:00
SK Stonava Baník OKD Doubrava - SK Stonava 3:1
17 06.05.2017
10:00
FK Baník Albrechtice Baník OKD Doubrava - FK Baník Albrechtice 3:0
16 11.05.2017
16:30
Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 8:1
18 13.05.2017
10:00
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 2:1
19 20.05.2017
10:00
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice 1:2
20 28.05.2017
15:15
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava 7:0
21 03.06.2017
10:00
TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 4:3
22 10.06.2017
10:00
TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald 0:13

sobota, 02.11.2019, 14:00, Mistrovský, 11.kolo
0:6
(0:3), diváků: 50
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava
sobota, 28.03.2020, 15:30, Mistrovský, 12.kolo
FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice
sobota, 04.04.2020, 15:30, Mistrovský, 13.kolo
TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava
sobota, 11.04.2020, 16:00, Mistrovský, 14.kolo
sobota, 02.11.2019, 11:45, Mistrovský, 11.kolo
2:2
(0:1), diváků: 20
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice
sobota, 04.04.2020, 13:15, Mistrovský, 12.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 12.04.2020, 13:45, Mistrovský, 13.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava
neděle, 19.04.2020, 16:00, Mistrovský, 14.kolo
sobota, 26.10.2019, 09:00, Mistrovský, 9.kolo
7:1
(4:0), diváků: 40
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice
sobota, 25.04.2020, 10:00, Mistrovský, 12.kolo
FK Baník Albrechtice FK Baník Albrechtice - Baník OKD Doubrava
sobota, 02.05.2020, 10:00, Mistrovský, 13.kolo
TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald
sobota, 09.05.2020, 10:00, Mistrovský, 14.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportu
Webhosting Savana.cz s.r.o.