K Datum L Zápas V
1 25.08.2019
13:45
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava 2:6
2 31.08.2019
14:15
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 2:1
3 07.09.2019
14:15
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 2:2
4 15.09.2019
11:00
SK Dětmarovice SK Dětmarovice - Baník OKD Doubrava 25:0
5 21.09.2019
13:15
FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 1:7
6 28.09.2019
13:15
TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 7:1
8 13.10.2019
10:00
FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 6:2
9 19.10.2019
11:45
TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 1:0
11 02.11.2019
11:45
FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 2:2
12 04.04.2020
13:15
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice :
13 12.04.2020
13:45
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava :
14 19.04.2020
16:00
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava :
15 25.04.2020
14:15
FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí :
16 02.05.2020
14:15
TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava :
18 17.05.2020
14:30
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava :
19 23.05.2020
14:45
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice :
20 30.05.2020
14:45
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně :
21 07.06.2020
11:00
SK Dětmarovice SK Dětmarovice - Baník OKD Doubrava :

sobota, 02.11.2019, 14:00, Mistrovský, 11.kolo
0:6
(0:3), diváků: 50
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava
sobota, 28.03.2020, 15:30, Mistrovský, 12.kolo
FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice
sobota, 04.04.2020, 15:30, Mistrovský, 13.kolo
TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava
sobota, 11.04.2020, 16:00, Mistrovský, 14.kolo
sobota, 02.11.2019, 11:45, Mistrovský, 11.kolo
2:2
(0:1), diváků: 20
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice
sobota, 04.04.2020, 13:15, Mistrovský, 12.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 12.04.2020, 13:45, Mistrovský, 13.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava
neděle, 19.04.2020, 16:00, Mistrovský, 14.kolo
sobota, 26.10.2019, 09:00, Mistrovský, 9.kolo
7:1
(4:0), diváků: 40
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice
sobota, 25.04.2020, 10:00, Mistrovský, 12.kolo
FK Baník Albrechtice FK Baník Albrechtice - Baník OKD Doubrava
sobota, 02.05.2020, 10:00, Mistrovský, 13.kolo
TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald
sobota, 09.05.2020, 10:00, Mistrovský, 14.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportu
Webhosting Savana.cz s.r.o.