K Datum L Zápas V
1 25.08.2018
10:00
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 12:4
3 08.09.2018
10:45
Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 22:1
4 16.09.2018
11:15
FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava - FK Gascontrol Havířov 2:13
5 19.09.2018
16:30
TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 1:5
6 23.09.2018
11:15
FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 3:3
7 26.09.2018
16:30
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava 13:1
8 07.10.2018
11:15
TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 0:17
9 14.10.2018
10:00
FK Bospor Bohumín B FK Bospor Bohumín B - Baník OKD Doubrava 16:1
10 21.10.2018
10:00
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 12:0
11 03.11.2018
11:00
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov 0:11
12 07.04.2019
11:15
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 3:15
14 21.04.2019
11:15
Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 0:15
16 01.05.2019
09:00
TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 18:0
17 04.05.2019
10:15
FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 3:0 kont.
15 08.05.2019
10:00
FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava 14:1
18 12.05.2019
11:15
MFK Havířov B Baník OKD Doubrava - MFK Havířov B 0:10
19 18.05.2019
12:30
TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 22:1
20 26.05.2019
11:15
FK Bospor Bohumín B Baník OKD Doubrava - FK Bospor Bohumín B 0:16
21 02.06.2019
11:15
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 0:3
22 08.06.2019
10:00
TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov - Baník OKD Doubrava 15:0

sobota, 10.10.2020, 15:00, Mistrovský, 8.kolo
8:0
(2:0)
FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava
sobota, 17.10.2020, 15:00, Mistrovský, 9.kolo
FC Slavia Michálkovice B Baník OKD Doubrava - FC Slavia Michálkovice B
sobota, 24.10.2020, 14:00, Mistrovský, 10.kolo
FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava
neděle, 01.11.2020, 14:00, Mistrovský, 11.kolo
neděle, 11.10.2020, 11:45, Mistrovský, 7.kolo
3:6
(2:3)
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
sobota, 17.10.2020, 10:00, Mistrovský, 8.kolo
TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov
sobota, 24.10.2020, 11:45, Mistrovský, 9.kolo
Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava
sobota, 31.10.2020, 13:00, Mistrovský, 10.kolo
sobota, 10.10.2020, 09:30, Mistrovský, 8.kolo
4:3
(3:2)
SK Stonava SK Stonava - Baník OKD Doubrava
sobota, 17.10.2020, 09:30, Mistrovský, 9.kolo
FC Slavia Michálkovice B Baník OKD Doubrava - FC Slavia Michálkovice B
sobota, 24.10.2020, 09:30, Mistrovský, 10.kolo
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava
středa, 28.10.2020, 10:00, Mistrovský, 7.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.