Postupujeme do kraje

V sobotu 11.června zakončila družstva Baníku Doubrava jarní část sezony 2021/2022 posledními zápasy.
Tým dorostenců zvítězil v utkání okresního přeboru s Dětmarovicemi 8:1 a poté propukla radost a následná oslava z postupu do krajské soutěže. V jarní části okresního přeboru zvítězili hoši ve všech utkáních a se 43 body z 18-ti utkání zvítězili s náskokem 4 bodů před Slovanem Horní Žukov a s úctyhodným skóre 84:33. Po celou sezonu vedla tým trenérka Tereza Volná a spolu s kapitánem Petrem Cinou ,který nastřílel 42 branek, dovedli družstvo dorostu ke konečnému úspěchu. Blahopřát chlapcům přišly zástupkyně obce, starostka paní Dáša Murycová a místostarostka Ivana Siekierová, které předaly všem dárkové balíčky a medaile vítězů.
Za okresní fotbalový svaz Karviná, předal vítězný pohár předseda okresu pan Jiří Lincer.
V sezoně 2022/2023 odchází z družstva dorostenců kvůli věku 5 chlapců, kteří posílí tým mužů a o to těžší bude sehrát důstojnou roli v krajské soutěži. Věříme, že se to hochům povede a dotace pro mládež Národní sportovní agentury a Moravskoslezského kraje jim pomůže tento úkol do budoucna zvládnout.
Poděkování patří také zastupitelstvu obce Doubrava, nejen za finanční pomoc, ale současně za projevovanou přízeň a pomoc, kterých si náš klub velice váží. Všem hráčům přejeme hezké prázdniny, popř.zaslouženou dovolenou a koncem srpna se těšíme na zahájení nové sezony i s podporou fanoušků a příznivců našeho klubu.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet čtyři:OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.