K Datum L Zápas V
1 19.08.2023
14:30
SK Dětmarovice SK Dětmarovice - Baník OKD Doubrava 14:2
3 30.08.2023
17:00
TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 11:0
4 02.09.2023
10:45
TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava 10:0
2 05.09.2023
17:00
FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 2:4
5 09.09.2023
14:00
FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava - FK Gascontrol Havířov 1:8
6 16.09.2023
09:00
SK Stonava SK Stonava - Baník OKD Doubrava 8:0
7 20.09.2023
16:00
Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 1:21
10 07.10.2023
13:00
SK Horní Suchá Baník OKD Doubrava - SK Horní Suchá 1:8
11 14.10.2023
09:00
TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov - Baník OKD Doubrava 18:1
8 16.10.2023
16:00
TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 1:5
12 18.10.2023
15:30
MFK Havířov B Baník OKD Doubrava - MFK Havířov B 0:9
13 21.10.2023
12:30
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 2:1
9 25.10.2023
15:30
FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 5:0
14 01.11.2023
15:30
MFK Karviná B MFK Karviná B - Baník OKD Doubrava 18:0
15 11.11.2023
09:00
TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava 2:3
16 06.04.2024
13:30
SK Dětmarovice Baník OKD Doubrava - SK Dětmarovice 3:5
17 10.04.2024
16:00
TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 2:8
18 13.04.2024
14:00
FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 7:1
19 20.04.2024
14:00
TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald 1:9
20 28.04.2024
10:45
FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava 1:0
21 01.05.2024
16:30
Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 15:0
22 04.05.2024
14:30
SK Stonava Baník OKD Doubrava - SK Stonava 1:8
23 11.05.2024
11:00
TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 14:0
24 18.05.2024
14:00
FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 4:3
25 22.05.2024
17:00
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 0:2
26 26.05.2024
09:00
SK Horní Suchá SK Horní Suchá - Baník OKD Doubrava 10:0
27 01.06.2024
15:00
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov :
28 05.06.2024
17:00
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava :
29 09.06.2024
15:00
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava :
30 15.06.2024
15:00
MFK Karviná B Baník OKD Doubrava - MFK Karviná B :

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.