K Datum L Zápas V
1 17.08.2002 FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 3:2
2 24.08.2002 1.FK Spartak Jablunkov 1.FK Spartak Jablunkov - Baník OKD Doubrava 2:3
3 31.08.2002 TJ Heřmanice Baník OKD Doubrava - TJ Heřmanice 2:3
4 07.09.2002 TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava 4:2
5 14.09.2002 TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 3:2
6 21.09.2002 TJ Slavoj Rychvald TJ Slavoj Rychvald - Baník OKD Doubrava 5:1
7 28.09.2002 TJ Smilovice Baník OKD Doubrava - TJ Smilovice 3:2
8 05.10.2002 TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov - Baník OKD Doubrava 1:1
9 12.10.2002 TJ Sokol Mosty TJ Sokol Mosty - Baník OKD Doubrava 6:2
10 19.10.2002 Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 4:1
11 26.10.2002 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 2:0
12 02.11.2002 FK Real Lískovec Baník OKD Doubrava - FK Real Lískovec 2:1
13 09.11.2002 FK Český Těšín B FK Český Těšín B - Baník OKD Doubrava 1:3
14 29.03.2003 TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald 0:0
15 05.04.2003 TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 0:1
16 12.04.2003 TJ Slavoj Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Slavoj Rychvald 0:1
17 19.04.2003 TJ Smilovice TJ Smilovice - Baník OKD Doubrava 4:1
18 26.04.2003 TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov 0:4
19 03.05.2003 TJ Sokol Mosty Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Mosty 0:5
20 10.05.2003 Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 1:1
21 17.05.2003 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 3:4
22 24.05.2003 FK Real Lískovec FK Real Lískovec - Baník OKD Doubrava 5:1
23 31.05.2003 FK Český Těšín B Baník OKD Doubrava - FK Český Těšín B 2:1
24 07.06.2003 FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 1:4
25 14.06.2003 1.FK Spartak Jablunkov Baník OKD Doubrava - 1.FK Spartak Jablunkov 4:3
26 21.06.2003 TJ Heřmanice TJ Heřmanice - Baník OKD Doubrava 1:0

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.