K Datum L Zápas V
1 13.08.2005 FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 3:1
2 20.08.2005 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 2:0
3 27.08.2005 Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 2:2
4 03.09.2005 TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 3:3
5 10.09.2005 MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava 2:0
6 17.09.2005 FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 1:3
7 24.09.2005 TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava 2:2
8 28.09.2005 FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 1:4
9 01.10.2005 Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava - Baník Fučík Orlová 5:2
10 08.10.2005 TJ Slovan Orlová TJ Slovan Orlová - Baník OKD Doubrava 1:2
11 15.10.2005 FK Bospor Bohumín B Baník OKD Doubrava - FK Bospor Bohumín B 1:1
12 22.10.2005 Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 6:2
14 05.11.2005 logo Baník OKD Doubrava - FC Flisník Domaslavice 2:1
16 19.11.2005 SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald 1:2
17 08.04.2006 MFK Havířov B Baník OKD Doubrava - MFK Havířov B 1:2
18 15.04.2006 FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava 2:1
19 23.04.2006 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Louky 2:1
20 29.04.2006 Baník Fučík Orlová Baník Fučík Orlová - Baník OKD Doubrava 1:1
21 03.05.2006 FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 1:4
22 06.05.2006 TJ Slovan Orlová Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Orlová 3:0
23 13.05.2006 FK Bospor Bohumín B FK Bospor Bohumín B - Baník OKD Doubrava 2:2
24 17.05.2006 Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 3:2
25 20.05.2006 Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 3:1
27 31.05.2006 TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 1:1
28 03.06.2006 logo FC Flisník Domaslavice - Baník OKD Doubrava 7:1
30 17.06.2006 SK Slavoj Petřvald SK Slavoj Petřvald - Baník OKD Doubrava 3:2

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.