K Datum L Zápas V
1 15.08.2015
17:00
FK Bospor Bohumín B Baník OKD Doubrava - FK Bospor Bohumín B 4:3
2 22.08.2015
17:00
TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 0:9
3 29.08.2015
17:00
FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 7:1
4 05.09.2015
16:30
TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava 2:2
5 09.09.2015
17:30
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 5:0
7 19.09.2015
16:00
TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava 2:2
8 26.09.2015
16:00
TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov - Baník OKD Doubrava 3:2
9 03.10.2015
15:30
Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava - Baník Fučík Orlová 4:0
10 10.10.2015
15:00
SK Slavoj Petřvald SK Slavoj Petřvald - Baník OKD Doubrava 0:8
11 17.10.2015
15:00
TJ Slavoj Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Slavoj Rychvald 3:0
12 24.10.2015
14:30
FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 2:2
13 28.10.2015
14:30
FK Baník Albrechtice B Baník OKD Doubrava - FK Baník Albrechtice B 4:1
14 31.10.2015
14:00
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 2:6
15 07.11.2015
14:00
FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 3:3
16 14.11.2015
13:30
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 2:1
18 27.03.2016
15:00
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava 1:4
19 02.04.2016
15:30
TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald 0:0
21 16.04.2016
16:00
TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Louky 0:6
22 23.04.2016
16:00
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov 1:1
17 27.04.2016
17:00
TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 8:1
23 01.05.2016
16:30
Baník Fučík Orlová Baník Fučík Orlová - Baník OKD Doubrava 5:1
24 07.05.2016
16:30
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald 3:2
25 14.05.2016
17:00
TJ Slavoj Rychvald TJ Slavoj Rychvald - Baník OKD Doubrava 1:4
26 21.05.2016
17:00
FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 2:0
27 28.05.2016
17:00
FK Baník Albrechtice B FK Baník Albrechtice B - Baník OKD Doubrava 0:9
28 04.06.2016
17:00
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 3:1
29 11.06.2016
17:00
FK Bospor Bohumín B FK Bospor Bohumín B - Baník OKD Doubrava 1:9
30 18.06.2016
17:00
FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 6:1
T Datum L Zápas V
Přá. 25.07.2015
17:30
Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 4:3
Tur. 06.02.2016
13:00
Baník Fučík Orlová Baník Fučík Orlová - Baník OKD Doubrava 1:8
Tur. 14.02.2016
11:00
TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 1:3
Tur. 20.02.2016
09:00
TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 2:7
Tur. 27.02.2016
15:00
MFK Havířov dorost MFK Havířov dorost - Baník OKD Doubrava 3:6
Tur. 07.03.2016
18:00
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald 8:1
Tur. 13.03.2016
11:00
Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 6:3

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.