K Datum L Zápas V
2 27.08.2016
17:00
MFK Havířov B Baník OKD Doubrava - MFK Havířov B 4:0
3 03.09.2016
16:30
TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava 3:0
4 07.09.2016
17:30
Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 4:1
5 10.09.2016
16:00
FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 3:3
6 17.09.2016
16:00
TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 3:7
7 24.09.2016
16:00
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov 2:1
8 02.10.2016
15:30
Baník Fučík Orlová Baník Fučík Orlová - Baník OKD Doubrava 0:1
9 08.10.2016
15:00
TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 3:4
10 15.10.2016
15:00
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald 3:1
11 22.10.2016
10:15
FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava 1:0
12 29.10.2016
14:00
FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 2:5
13 05.11.2016
14:00
FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava - FK Slovan Záblatí 2:2
14 25.03.2017
15:00
FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 1:1
15 01.04.2017
15:30
FK Slovan Záblatí FK Slovan Záblatí - Baník OKD Doubrava 1:1
16 09.04.2017
15:30
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava 3:5
17 15.04.2017
16:00
TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Louky 1:1
18 23.04.2017
16:00
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava 0:2
20 06.05.2017
16:30
TJ Slovan Havířov TJ Slovan Havířov - Baník OKD Doubrava 1:4
21 13.05.2017
16:30
Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava - Baník Fučík Orlová 3:0
19 17.05.2017
17:30
TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 0:0
22 20.05.2017
17:00
TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 2:0
24 27.05.2017
17:00
SK Slavoj Petřvald SK Slavoj Petřvald - Baník OKD Doubrava 0:6
25 03.06.2017
17:00
FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava - FK Gascontrol Havířov 9:0
26 11.06.2017
17:00
Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 0:6
T Datum L Zápas V
Přá. 04.03.2017
10:00
FK Baník Albrechtice FK Baník Albrechtice - Baník OKD Doubrava 5:3

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.