K Datum L Zápas V
1 21.08.2004 FK Slavia Orlová-Lutyně B Baník OKD Doubrava - FK Slavia Orlová-Lutyně B 2:2
2 29.08.2004 TJ Smilovice TJ Smilovice - Baník OKD Doubrava 7:3
3 04.09.2004 MFK OKD Karviná B Baník OKD Doubrava - MFK OKD Karviná B 0:3
4 11.09.2004 TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 1:2
5 18.09.2004 TJ Vendryně Baník OKD Doubrava - TJ Vendryně 1:1
6 25.09.2004 TJ Sokol Sedliště TJ Sokol Sedliště - Baník OKD Doubrava 2:1
7 02.10.2004 TJ Nebory Baník OKD Doubrava - TJ Nebory 2:3
8 09.10.2004 TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava 1:0
9 16.10.2004 SK Horní Suchá Baník OKD Doubrava - SK Horní Suchá 0:3
10 23.10.2004 1.FK Spartak Jablunkov 1.FK Spartak Jablunkov - Baník OKD Doubrava 3:0
11 30.10.2004 TJ Sokol Nýdek Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Nýdek 1:4
12 06.11.2004 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 4:1
13 14.11.2004 MFK Havířov MFK Havířov - Baník OKD Doubrava 6:2
14 03.04.2005 MFK OKD Karviná B MFK OKD Karviná B - Baník OKD Doubrava 1:0
15 09.04.2005 TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 1:2
16 16.04.2005 TJ Vendryně TJ Vendryně - Baník OKD Doubrava 8:0
17 23.04.2005 TJ Sokol Sedliště Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Sedliště 0:3
18 01.05.2005 TJ Nebory TJ Nebory - Baník OKD Doubrava 3:0
19 07.05.2005 TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 1:3
20 14.05.2005 SK Horní Suchá SK Horní Suchá - Baník OKD Doubrava 1:0
21 21.05.2005 1.FK Spartak Jablunkov Baník OKD Doubrava - 1.FK Spartak Jablunkov 2:4
22 29.05.2005 TJ Sokol Nýdek TJ Sokol Nýdek - Baník OKD Doubrava 2:4
23 31.05.2005 TJ Smilovice Baník OKD Doubrava - TJ Smilovice 0:3
24 04.06.2005 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 0:5
25 11.06.2005 MFK Havířov Baník OKD Doubrava - MFK Havířov 2:4
26 18.06.2005 FK Slavia Orlová-Lutyně B FK Slavia Orlová-Lutyně B - Baník OKD Doubrava 5:1

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.