K Datum L Zápas V
1 20.08.2011 1.FK Spartak Jablunkov Baník OKD Doubrava - 1.FK Spartak Jablunkov 5:1
2 27.08.2011 TJ Sokol Dobrá Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dobrá 6:2
3 03.09.2011 FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 0:5
4 10.09.2011 TJ Vendryně Baník OKD Doubrava - TJ Vendryně 2:4
5 17.09.2011 TJ Oldřichovice TJ Oldřichovice - Baník OKD Doubrava 1:3
6 24.09.2011 TJ Sokol Mosty Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Mosty 0:4
7 01.10.2011 TJ Dolní Datyně–Havířov TJ Dolní Datyně–Havířov - Baník OKD Doubrava 3:4
8 08.10.2011 TJ Dobratice Baník OKD Doubrava - TJ Dobratice 6:1
9 15.10.2011 TJ Sokol Hrádek TJ Sokol Hrádek - Baník OKD Doubrava 2:3
10 22.10.2011 TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně 2:2
11 29.10.2011 TJ Sokol Hnojník TJ Sokol Hnojník - Baník OKD Doubrava 3:0
12 05.11.2011 TJ Sokol Sedliště TJ Sokol Sedliště - Baník OKD Doubrava 6:1
13 12.11.2011 TJ Sokol Nýdek Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Nýdek 0:1
14 24.03.2012 TJ Sokol Sedliště Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Sedliště 1:3
15 31.03.2012 1.FK Spartak Jablunkov 1.FK Spartak Jablunkov - Baník OKD Doubrava 4:2
16 07.04.2012 TJ Sokol Dobrá TJ Sokol Dobrá - Baník OKD Doubrava 2:1
17 14.04.2012 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 2:3
18 21.04.2012 TJ Vendryně TJ Vendryně - Baník OKD Doubrava 9:1
19 28.04.2012 TJ Oldřichovice Baník OKD Doubrava - TJ Oldřichovice 3:0
20 05.05.2012 TJ Sokol Mosty TJ Sokol Mosty - Baník OKD Doubrava 3:3
21 12.05.2012 TJ Dolní Datyně–Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Dolní Datyně–Havířov 1:4
22 19.05.2012 TJ Dobratice TJ Dobratice - Baník OKD Doubrava 5:4
23 26.05.2012 TJ Sokol Hrádek Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Hrádek 5:4
24 02.06.2012 TJ Sokol Dolní Lutyně TJ Sokol Dolní Lutyně - Baník OKD Doubrava 2:2
25 09.06.2012 TJ Sokol Hnojník Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Hnojník 4:2
26 16.06.2012 TJ Sokol Nýdek TJ Sokol Nýdek - Baník OKD Doubrava 4:1

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.