K Datum L Zápas V
1 09.08.2008 TJ Slavoj Rychvald TJ Slavoj Rychvald - Baník OKD Doubrava 4:3
2 16.08.2008 FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava - FC Horní Bludovice 1:1
3 20.08.2008 TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 1:1
4 23.08.2008 MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava 2:0
5 30.08.2008 Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava - Baník Fučík Orlová 1:0
6 03.09.2008 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Louky 6:3
7 06.09.2008 Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 1:4
8 13.09.2008 FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava - FK Gascontrol Havířov 2:1
9 17.09.2008 logo FC Flisník Domaslavice - Baník OKD Doubrava 2:3
10 20.09.2008 TJ Lokomotiva Petrovice B TJ Lokomotiva Petrovice B - Baník OKD Doubrava 2:2
11 27.09.2008 TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald 2:1
12 04.10.2008 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 0:4
13 11.10.2008 TJ Slovan Orlová Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Orlová 2:3
14 18.10.2008 TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 0:0
15 25.10.2008 MFK OKD Karviná B Baník OKD Doubrava - MFK OKD Karviná B 2:1
16 01.11.2008 FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 4:1
17 08.11.2008 FK Bospor Bohumín B Baník OKD Doubrava - FK Bospor Bohumín B 1:4
18 15.11.2008 TJ Slavoj Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Slavoj Rychvald 4:1
19 28.03.2009 MFK Havířov B Baník OKD Doubrava - MFK Havířov B 1:2
20 04.04.2009 Baník Fučík Orlová Baník Fučík Orlová - Baník OKD Doubrava 2:1
21 11.04.2009 Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 0:0
22 18.04.2009 FK Gascontrol Havířov FK Gascontrol Havířov - Baník OKD Doubrava 3:1
23 22.04.2009 FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava 3:2
24 25.04.2009 TJ Lokomotiva Petrovice B Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Petrovice B 5:0
25 29.04.2009 TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 5:1
26 02.05.2009 TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava 1:2
27 09.05.2009 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 0:0
28 16.05.2009 TJ Slovan Orlová TJ Slovan Orlová - Baník OKD Doubrava 1:1
29 20.05.2009 TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava 1:3
30 23.05.2009 TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 4:2
31 30.05.2009 MFK OKD Karviná B MFK OKD Karviná B - Baník OKD Doubrava 2:0
32 06.06.2009 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 1:0
33 13.06.2009 FK Bospor Bohumín B FK Bospor Bohumín B - Baník OKD Doubrava 2:1
34 20.06.2009 logo Baník OKD Doubrava - FC Flisník Domaslavice 10:0

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.