K Datum L Zápas V
1 18.08.2007 FK Bospor Bohumín B Baník OKD Doubrava - FK Bospor Bohumín B 4:0
2 25.08.2007 TJ Slovan Orlová TJ Slovan Orlová - Baník OKD Doubrava 2:2
3 01.09.2007 MFK Havířov B Baník OKD Doubrava - MFK Havířov B 5:0
4 15.09.2007 Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava - Baník Fučík Orlová 3:1
5 22.09.2007 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Horní Žukov - Baník OKD Doubrava 2:2
6 25.09.2007 TJ Baník Rychvald TJ Baník Rychvald - Baník OKD Doubrava 1:0
7 29.09.2007 Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava - Viktorie Bohumín 7:0
8 06.10.2007 TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava 1:1
9 13.10.2007 logo Baník OKD Doubrava - FC Flisník Domaslavice 1:3
10 20.10.2007 Internacionál Petrovice Internacionál Petrovice - Baník OKD Doubrava 3:1
11 27.10.2007 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava - TJ Lokomotiva Louky 2:1
12 03.11.2007 FK Těrlicko FK Těrlicko - Baník OKD Doubrava 4:4
13 10.11.2007 TJ Petřvald TJ Petřvald - Baník OKD Doubrava 4:3
14 29.03.2008 TJ Slovan Orlová Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Orlová 1:4
15 05.04.2008 MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava 1:1
16 12.04.2008 TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava - TJ Baník Rychvald 2:0
17 19.04.2008 Baník Fučík Orlová Baník Fučík Orlová - Baník OKD Doubrava 1:1
18 26.04.2008 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Horní Žukov 5:0
19 30.04.2008 FK Bospor Bohumín B FK Bospor Bohumín B - Baník OKD Doubrava 2:1
20 03.05.2008 Viktorie Bohumín Viktorie Bohumín - Baník OKD Doubrava 3:1
21 10.05.2008 TJ Sokol Věřňovice Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Věřňovice 1:0
22 17.05.2008 logo FC Flisník Domaslavice - Baník OKD Doubrava 3:8
23 24.05.2008 Internacionál Petrovice Baník OKD Doubrava - Internacionál Petrovice 0:4
24 31.05.2008 TJ Lokomotiva Louky TJ Lokomotiva Louky - Baník OKD Doubrava 3:1
25 07.06.2008 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava - FK Těrlicko 0:2
26 14.06.2008 TJ Petřvald Baník OKD Doubrava - TJ Petřvald 3:3

sobota, 25.05.2024, 17:00, Mistrovský, 23.kolo
5:1
(2:0), diváků: 40
SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava - SK Slavoj Petřvald
sobota, 01.06.2024, 17:00, Mistrovský, 24.kolo
TJ Sokol Dolní Lutyně Baník OKD Doubrava - TJ Sokol Dolní Lutyně
sobota, 08.06.2024, 17:00, Mistrovský, 25.kolo
FC Horní Bludovice FC Horní Bludovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 16.06.2024, 17:00, Mistrovský, 26.kolo
neděle, 26.05.2024, 09:00, Mistrovský, 26.kolo
10:0
(4:0), diváků: 30
TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava - TJ Slovan Havířov
sobota, 01.06.2024, 15:00, Mistrovský, 27.kolo
MFK Havířov B MFK Havířov B - Baník OKD Doubrava
středa, 05.06.2024, 17:00, Mistrovský, 28.kolo
TJ Sokol Věřňovice TJ Sokol Věřňovice - Baník OKD Doubrava
neděle, 09.06.2024, 15:00, Mistrovský, 29.kolo

OKD, a.s.obec DoubravaNábytek Falco Trade s.r.o.Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyNadace OKDMoravskoslezský krajČeská unie sportuNárodní sportovní agentura
Webhosting Savana.cz s.r.o.